Мати покинула мене, коли мені було всього 3. Відразу після того, як я вийшла заміж, вона з’явилася і почала виманювати гроші. А звернувся до діда і він швидко звільнив мене від неї.

Зараз Катя заміжня і у неї маленький син. А у дитинстві вона була самотня. Мати покинула її, залишила з батьками чоловіка. Дівчинці було лише три. Батько постійно був у відрядженнях, тому батьківського kохання вона теж не отримувала. А коли їй було 17, батько взагалі створив нову сім’ю і більше з нею не спілкувався.Коли Катя вийшла заміж, мати вперше заявилася. Вона розповідала Каті, як погано живе, і виманювала в доньки гроші. Щойно Катя раз дала їй грошей, та стала постійно приходити.

Цього дня вона знову прийшла по гроші.- Відкрий двері. Це твоя мати.Катя відчинила.- Не чекала на мене?– Я ж просила не приходити до нас додому? Тобі знову потрібні гроші? У мене їх немає. Ти ще й не повернула.- А я й не збираюсь. Ти мусиш мені допомагати, я твоя мати. Іди з дороги, я хочу онука побачити.-Яка ж ти мати? Ти не з онуком побачитись прийшла, а за грошима.- А що? Моє життя через тебе не налагодилося. Твої дід і бабка з мене стягували аліменти, а тепер ти їх платитимеш. Думаєш, вони не мали грошей на тебе? Вони отримували гарну пенсію, а твій дід був офіцером.

— Винувата тільки ти. Ти зрадила татові, ти зруйнувала нашу сім’ю та своє життя.- Я була молода та дурна. Не поводься так, начебто ти правильно живеш.-Настільки правильно, що чоловік у мене один, а своєї дитини я не кидаю. Ти вешталася по мужиках, а зараз отримуєш. Відійди від дверей, від тебе смердить алкоrолем. Я тобі й копійки не віддам.-Ах Не віддаси? Ну добре. Тоді зустрінемося у суді. У мене є довідка від ліkаря. Хто, на твою думку, повинен забезпечувати інва ліда? Правильно, єдина дитина. Але можемо й домовитись. Ти щомісяця віддаси мені кругленьку суму, а я не подам до суду.- Нічого я не віддам. Йди звідси.

Від цих криків прокинувся син Каті, а мати почала кричати. Катя розуміла, що вона не піде без грошей, тому віддала їй свої останні заощадження — і вона пішла.На мить Катя розслабилася, але згадала шантаж матері. Платити аліменти вона не хотіла.- Чому раніше не дзвонила? — сказав дід, коли дізнався, що мати діставала внучку, — не хвилюйся, все це брехня. Вона не сплачувала аліменти, на ній лежить великий борг. Вона ухилялася від батьківських обов’язків, тому нічого не зможе досягти. Я піду до дільничного і вирішу це питання, не турбуйся.
Дід звернувся до дільничного, і мати перестала турбувати Катю.