Свекруха відправила золовку тимчасово жити в нас. Якось, коли я повернувся додому, почула з дому голос дорослого чоловіка. Зайшовши в будинок, я не повірила, тому, що побачила.

У чоловіка є сестра, яка молодша за нього на сім років. Вона студентка. Свекруха відправила її жити з нами до міста. Вона ходила до університету і жила у нас. Але дівчинка була зовсім не з найпростіших.Я спочатку не хотіла, щоби вона до нас переїхала. Але свекруха нагадала нам, що вона допомогла нам із початковим внеском.- Де б ви були, якщо я вам тоді не допомогла? – заявила вона.А ми вже давно повернули їй борг навіть із відсотками. Я навіть готова віддати стільки ж, щоби золовка з’їхала від нас.

Нібито приїхала вчитися, але до університету не ходить. Постійно прогулює, ходить із подружками клубами, спілкується з дивними типами, вічно просить у нас із чоловіком грошей на перездачі.У неї дивні уявлення. Наприклад, вона може без попиту взяти мої речі. Я спробувала пояснити, що так не можна. Хоча б треба просити дозвіл, але вона продовжувала так само. То моя туш пропадала, то колготки, то шкарпетки та багато іншого.Більше того, вона дзвонить свекрусі і скаржиться, що я скуплюсь. Та дзвонить мені і починає лаяти. А насправді лаяти її треба, бо не вчила доньку примітивним побутовим справам: помити посуд, підлогу або готувати елементарні страви.

Вона постійно замовляє речі, а чоловік платить за них. Вона не купує жодних продуктів, але й не допомагає донести їх із магазину. Якось вона навіть замовила піцу і сказала мені, що я повинна заплатити за неї. Звісно, я не заплатила. Вона вчинила сkандал, пішла з дому, а ввечері повернулася з матір’ю.Тоді все обійшлося. Але незабаром сталося дещо жахл ивіше.Я рано повернулася з роботи і застала золовку з якимсь чоловіком, який старший за неї, мабуть, на двадцять років. Вони лежали на дивані та пили вино. Я їх вигнала із нашої квартири.
І знову приїхала свекруха, вчинила сkандал.Золовка почала розповідати якусь нісенітницю, що цього мужика привела я, щоб її підставити. На цьому терпець чоловіка урвався, і він погрожував їй кулаком. І тут вона заявила:

— Мене не можна чіпати. Я ваrітна. Виявилося, її давно вигнали з університету, вона зустрічається з цим чоловіком, від нього ваrтна, і він дав їй грошей, щоб позбутися дитини.Замість того, щоб лаяти свою дочку, і відвезти її додому, щоб перевиховати, свекруха почала планувати її майбутнє.-Вона залишиться у вас, від дитини не відмовиться, відновиться в університеті, а ми допоможемо з дитиною.Свекруха говорила, а чоловік кивав. Я не була готова погоджуватися на це. Це абсурд та неподобство.Я ніколи цього не робила, але цього разу поставила чоловіка перед вибором: або його сестра, або я.