Свекруха прийняла мене за безкоштовного таксиста, а коли одного разу я не змогла її підвезти, вона показала своє справжнє обличчя

Потрапивши під скорочення, я стала працювати таксистом. Коли офіс свекрухи вийшов з удаленки і вона стала виходити на роботу, чоловік попросив, щоб я, до виходу на лінію, підвозила її до роботи. Мені це було неважко і все було добре, але моя мама, яка сидить з моєю дитиною, коли я працюю, поїхала в санаторій. Я повинна була залишитися вдома з дитиною і попередила свекруху. Але вона вважала, що якщо я таксист, то зобов’язана підвозити хоча б її. На цьому ґрунті…

Через пандемію фірма, в якій я працювала, зазнала великих збитків, і я потрапила під скорочення. Гроші в родині були потрібні, а моя професія маркетолога виявилася не такою вже затребуваною в нашому маленькому місті. Я зважилася попрацювати таксистом на своїй машині. І вже два роки цим займаюся.Коли фірма свекрухи вийшла з удаленки, їй довелося знову виходити на роботу. Однак користуватися громадським транспортом свекруха остерігається, адже в силу віку і зайвої ваги, вона входить в групу ризику. Чоловік про неї теж турбується, тому попросив підвозити свекруху на роботу якийсь час, перш ніж виходити на лінію.

Живе вона неподалік і великої незручності це прохання мені не доставляло. Свекруха, здавалося, була мені вдячна, весь час цікавилася, чи не заподіює мені незручностей, навіть намагалася кожен раз пригостити мене чимось смачненьким.Поки я працювала, з донькою сиділа моя мама. Однак тиждень тому вона поїхала в санаторій. І я змушена була теж влаштувати собі відпустку, адже хтось же повинен був сидіти з дитиною. Свекруха про це знала. Однак в перший день подзвонила з ранку:

— Танечка, ти де? Я вже вийшла і стою тут. Поквапся, а то запізнюся адже.- Як? Я ж сказала вам, що з сьогоднішнього дня сиджу з дитиною, поки мама не приїде. І підвозити вас до тих пір не зможу.- Подумаєш, дитина спить ще й вже мене ти могла б і відвезти, це ж твоя робота.Я навіть сперечатися з нею не стала, просто кинула трубку. У неї ще вистачило нахабства поскаржитися моєм чоловікові. Він прийшов і з порога став лаятися зі мною. Добре, що він у мене адекватний. Чоловік вислухав мене і погодився, що тон його матері був неприйнятний. До того ж, те, що я працюю таксистом не означає, що я зобов’язана бути на першу вимогу, будь то незнайомий клієнт або свекруха. Я сама вирішую працювати мені чи ні.А зі свекрухою ми тепер не спілкуємося взагалі. Так вона вирішила.