Директор інтернату сказав Іриші, що один чоловік хоче її удочерити. А побачивши ким він є дівчинка скам’яніла від несподіванки

У сучасному світі склалися стереотипи щодо того, що рідна мама ніколи не покине і завжди любитиме, а нерідний батько не зможе замінити біологічного.Насправді, в житті бувають ситуації, які доводять, що вітчим може стати ріднішим за батька і навіть замінити маму.Світлана була втіленням працьовитості, відданості до своєї справи, яку вона обрала, але все, що стосується материнських інстинктів – геть-чисто у неї не було.

Світлана не любила свою дочку, ростила її сама і постійно зникала на роботі, і завжди думала, що маленька Ірішка завдає їй маси клопоту. Одного злощасного дня вона сказала своїй доньці, що вони поїдуть в одне дуже гарне місце, і вона дозволить їй навіть залишитися з ночівлею.Радісна Іринка стала обіймати маму, думаючи, що вона має прекрасний день, що її мама нарешті зрозуміла, що дочці потрібна увага. Ні про що не підозрюючи, вранці Іринка радісно схопилася з ліжка, пішла, почала цілувати та обіймати маму.

Пізніше з’ясувалося, що Світлана вирішила залишити свою дочку в інтернаті, тому що не хотіла більше возитися з нею. Іринка не стала плакати, повелася як доросла дівчинка, лише проковтнула сльози і дивилася вслід мамі.Маленька дівчинка думала, що мама повернеться і забере її назад, що все це тимчасово. Не могла повірити, що її покинула найрідніша душа. Іринка замкнулася в собі, нікого до себе не підпускала, нікому не довіряла та не вірила.

Одного разу, коли вона гуляла у дворі з дівчатами, до неї підійшла робітниця інтернату і сказала, що директор чекає її у себе в кабінеті. Іринка почала думати, що швидше за все її чекає покарання, що її лаятимуть, але насправді в кабінеті на неї чекав чоловік. Володимир, вітчим Ірини, дізнавшись, що колишня дружина покинула дитину, прийшов, щоб забрати її. Все це доводить, що навіть нерідний батько зможе замінити батьків та стати ріднішим.