Після одного випадку я більше не пускаю до себе в будинок родичів, які напрошуються в гості з ночівлею. В гості, милості прошу, я і нагодую і з ними весь день проведу, при необхідності можу і місто показати і повезти їх куди їм потрібно. Але на ніч я нікого у себе не залишаю, і у мене на те серйозна причина

Родичі з села вважають мене негостинною. Я з ними категорично не згодна. Я люблю гостей, люблю їх приймати і пригощати. Але я не люблю несподіваних гостей і тих, хто має намір залишитися у нас на ніч. Такого я не допускаю. Сама знаходжу їм підходящий готель і викликаю таксі. І чим вони незадоволені, я не розумію. Адже я готова проводити з ними цілий день, возитися з ними, їздити з ними по місту і все показувати. Але до певної межі.

Цього мої родичі не розуміють, адже квартира у нас велика і в принципі, при бажанні гостей в ній можна розмістити більш-менш комфортно. Але це ж за рахунок нашого комфорту!Я пожила свого часу в гуртожитку і повертатися в ті часи ніякого бажання не маю. Навіть на тиждень, навіть на один день. Ми з чоловіком вже не молоді, живемо своїм розміреним життям і всяке відхилення від встановленого розпорядку нам в тягар.

Ми звикли рано лягати, рано вставати. І що ж, накажите лежати, поки гості дорогі не прокинутися? До того ж, ми обидва довго приймаємо ванну. А як ми зможемо це робити, якщо в будинку гості. Адже їм теж ванна кімната може знадобитися. Знову ж таки, при гостях в халатах і з бігуді не походиш?Та ще деякі норовлять з дітьми приїжджати, це і зовсім неприйнятно. Своїх ми виростили і дитячі крики нам вже в тягар. І на кухні своїй мені зайві люди зовсім ні до чого. Але якщо хтось в будинку ночує, то з ранку вони обов’язково попруться на кухню, зі своїми порадами. Принаймні мої родичі дуже люблять давати поради. А я і без їхніх порад знаю, що і як готувати.Зрештою, я думаю всім буде набагато зручніше в готелі, ніж у когось в гостях. І зараз не ті часи, щоб треба було просити і принижуватися для того, щоб влаштуватися в готель. Вони самі за постояльцями женуться.