Теща із зятем подарували молодим квартиру, тоді як свати не рушили з місця, але після народ ження онуків теща вирішила вже висловити все

Стояли дві жінки біля школи і чекали на своїх онуків. Вони стояли та обговорювали життя, дітей, онуків і все на світі.Так, одна з цих жінок почала виливати свою душу і скаржитися на своїх сватів. Вона почала свою розповідь із весілля дочки. Розповіла, що тоді батьки зятя подарували лише п’ять тисяч рублів, а вони з чоловіком купили їм квартиру. У них була велика гарна квартира, але вони вирішили обміняти її на однушку для молодят та іншу маленьку квартиру для них із чоловіком. Вони купили всі необхідні меблі та техніку для цієї квартири, щоб нова пара ні в чому не потребувала.

Співрозмовниця жінки уважно слухала, і час від часу питала про подальші дії сватів.Жінка продовжила історію. Вона розповіла, що після народ ження онуків вони так само триматимуться віддалено. Батьки зятя не беруть участь ні у вихованні дітей, ні в їхньому утриманні, одним словом, ні в чому. Бачаться вони з дітьми тільки у свята і поводяться як найдальші родичі. А щодо них, то вони з чоловіком допомагають дочці з дітьми щодня по черзі. Вони ведуть онука до школи, пораються з пелюшками сорочками малюка, одним словом роблять усе, щоб полегшити життя доньки.

Нещодавно вони стали тіснитися у цій однокімнатній квартирі. Четверо людей у тридцяти квадратах, та ще й усі іграшки, велосипед, коляска. Теща почала умовляти зятя, щоб той попросив допомоги у своїх батьків. Він не погоджується в жодну. Справа в тому, що у них простора трикімнатна квартира, а проживають вони лише вдвох. Ще й час від часу бувають у санаторіях і дозволяють собі відпочивати будь-де. Син не хоче просити у них і каже, що соромиться.Так жінка встигла розповісти всі їхні сімейні питання іншій жінці, поки вони обидві чекали на своїх першокласників. Наприкінці розмови вона додала, що якщо зять не вживе жодних заходів, то вона сама зателефонує і змусить своїх сватів поворухнутися.