Брат не прийшов на день народження батька, бо був на мене в образі. Але на цьому він не зупинився, вирішив зателефонувати батькові в розпал свята і зіпсувати все як тільки вмів

У нас із братом різниця у віці 6 років. У мене вже двоє дітей, чоловік працює на непоrаній посаді, і я від нього не відстаю щодо заробітку.Загалом, наша сім’я більше із багатих, ніж навпаки. Ми собі ні в чому не відмовляємо, дітям купуємо тільки найкраще, намаrаємося всі свої сили вкладати в їхнє світле майбутнє.Брат одружився нещодавно. А за дружину він собі вибрав молоду студентку, яка й дня в житті не пропрацювала.

У них рік тому наро дився первісток, а другий уже на підході.У мене є можливість балувати батьків дорогими подарунками, при тому не зайвими дорогими подарунками, а справді потрібними речами.Минулого року на день народження батька ми вручили йому подарунок за 7400, з яких брат здав лише 2200 гривень, та й то через кілька місяців.При цьому кожен раз вибір подарунку моїм батькам, для нас із чоловіком – справжнє випробування. Брат скаржиться на все. Кожен наш вибір для нього невірний, це батькові не потрібно, то занадто дорого, то одне, то інше.

Цього року у тата ювілей. Ми з чоловіком вирішили подарувати йому щось виключно від свого імені, адже ми й так оплачуємо повну вартість подарунка, а брат лише наприкінці з’являється в ролі учасника, а насправді він постійно годує нас сніданками.За кілька днів до свята батька братик подзвонив мені і спокійно запитав, що ми для батька вигадали.- Я втомилася від цього дитячого садка. Ми з чоловіком уже купили батькові подарунок. Купи ти з дружиною щось від вашого імені. Я більше не збираюся вестись на цю локшину від тебе. У мене теж двоє дітей, але я не нию на кожному кроці.

Брат образився, він сказав, що я зажралася і намаrаюся виставити його лузе ром в очах батька. Але й дурню зрозуміло, що це він сам сприяв такому ставленню до себе.Барт на цьому не зупинився, він і батькові свято зіпсував своїм дзвінком:- Тату, ми з Катею не приїдемо, тому що у нас немає подарунка для тебе. Дитяче харчування та памперси сильно подорожчали, а в мене двоє дітей. Але ти не хвилюйся, твоя дочка-мажорка не залишиться в боргу. Насолоджуйся своїм днем, вітаю.

Тато так засмутився, що його настрій весь вечір був на нулі. Він би й не помітив, що син не має подарунка. Той міг би просто захопити дорогою тортик. Цього було б більш ніж достатньо, адже тато чудово знає про фінансову скруту брата.До того ж, я вважаю, що брат може влаштуватись на нормальну роботу замість того, щоб скаржитися та комплексувати, як маленька дитина.