Мені соро мно від того, ким працює мій чоловік. А зараз про це дізналися всі співробітники компанії.

Я все свідоме життя хотіла працювати в рекламній сфері. Після університету для мене відкрилася така можливість. І через роки у мене вийшло домогтися гарної посади у великому рекламному агентстві. Я зараз займаю керівну посаду. Я вже більше п’яти років на цій посаді — і змогла за ці роки заслужити повагу співробітників агентства.
Але все це зараз йде на дно через мого чоловіка. Він без мого відома влаштувався в нашому агентстві — сантехніком. Коли на співбесіді його запитали, чи не є він моїм чоловіком, він відповів, що ні. Мені він нічого не говорив, бо знав, що я буду проти. На моє запитання, куди він влаштувався працювати, відповів, що в якійсь великій компанії з нерухомості.

Про роботу чоловіка в нашому агентстві я дізналася з пліток моїх співробітників. Вони якось говорили в туалеті про мене і чоловіка, мовляв, яка я поrана, що змушую чоловіка чистити труби. Вони не знали, що я в одній з кабінок.
Потім ці чутки дійшли до всіх. Все почалося ще з його співб есіди.
Коли прийшла додому, він був уже вдома і готував нашу улюблену вечерю-лазанью. Я не хотіла відразу сваритися, тому вирішила спочатку прийняти душ, потім поговорити з ним.

Після всяких вечірніх ритуалів я пішла в кухню, і запитала, де ж все-таки він працює. Він сказав, що працює в тому ж агентстві, де я. Я не подавала виду, що знаю про це. Просто запропонувала йому займатися своєю справою: він же хороший програміст. Якщо постараємося, знайдемо для нього хорошу роботу. Але він сказав, що йти з роботи поки не збирається. Того вечора ми не вечеряли. Не було настрою.

На наступний день мені було якось ніяково перед іншими співробітниками компанії. Я ніби розуміла, про що вони говорять кожен раз, коли бачать мене. Мовляв, як я можу змушувати чоловіка робити таку брудну роботу, або як змогла вийти за таку людину, у якої статус набагато нижче мого.

Я після цього постійно думаю про те, як переконати чоловіка звільнитися, або як знайти для нього хорошу роботу. І зробити все так, щоб його не образити. Він же реально хороший фахівець у своїй справі.
Адже так буде краще і для нього, і для мене. Він відкриє свою маленьку компанію, а я буду працювати з чистою совістю.Говорити прямо не наважуюся, не хочу сваритися. Я зовсім розгу билася. Тільки ці думки і крутяться в моїй голові.