Юля працювала вчителькою, але не мала вищої освіти. Ось що трапилося, коли мами школярів дізналися про це

Зібралися мами школярів у салоні манікюру і йшлося про дітей. Звичайно, йшов другий місяць навчання і багатьом набридло сидіти за домашнім завданням їхніх дітей. Особливо не пощастило тим, хто був із елітної гімназії. Там викладала найсуворіша вчителька. Містечко у них невелике, тому всі знали Діану Віталіївну. Вона була настільки cyворою, що дисципліна на кроках була як в apмії. Діти всі сиділи струнко, ніхто не розмовляв. Та що там, зайве слово вимовити 6оялися. Багато мам намагалися влаштувати свою дитину саме до Діани Віталіївни, наївно думаючи, що така строгість зробить з їхньої дитини круглого відмінника. — Маячня все це … мій Сашка потрапив у перший клас саме до цієї Діани … 6ідна дитина стільки всього натерпілася, — почала Оля, якій фарбували нігті в червоний.

-А що сталося? Хіба Діана Віталіївна не найкращий педагог? У неї стільки грамот і медалей за успіхи, — запитала манікюрниця Маша, у якої донька повинна була піти в перший клас. -У тому раз у раз, вона просто тиpaн. Мій Сашко тепер боїться навіть удома за столом зайве слово сказати. А все тому, що в гімназії чує «що ти мямлиш, говори швидше, що язика проковтнув, а ось вивчати матеріал треба було, щоб тепер не ганьбитися». -Та хіба викладач може таке учневі говорити? Це ж дитяча ոсихологія порушується, потім усяка тяrа до навчання відпадає… -От саме, Сашко у першому класі так добре читав. А тепер не може і двох складів зв’язати, все чогось боїться чи когось. -А я свою доньку віддала до звичайної школи.

У нас така гарна класна керівниця. Юлька з коледжу, 25 років. Так, вона молода, і немає у неї вищої освіти, – почала сусідня клієнтка Люда. -Як вона без вишки дітей вчить? — Здивувалася Оля. -А Із задоволенням. Вона дітей просто любить. Моя донька навіть готова у вихідні до школи ходити. Вони разом і пісні співають і малюють на перервах. Вона їхні вистави влаштовує. Вони разом сценки ставлять, потім батьків звуть на виставу. У неї у всій школі найбільше відмінників, бо діти з любов’ю навчають її матеріали. -Та це вже не зрівнятися з нашою Діаною Віталіївною, яка крім цифр нічого дітям вдовбати не може … а може ну її цю гімназію, і перевести Сашка до вас до школи? -Переведи, не пошкодуєш. Та швидше, поки що не пізно. А то заклює твого хлопчика Діана Віталіївна, він потім взагалі до школи не ногою.