Коли ми з подругою дізналися, що наші діти зустрічаються, то дуже зраділи. Але згодом сталося те, чого ніхто не міг очікувати

Ще з середньої школи я помічала, що у мого сина є почуття, до дочки нашої сусідки, моєї подруги, дочка якої вчиться з моїм сином в одному класі. Ті часто разом ходили гуляти по вихідним, син часто просив у мене rроші, за його словами, для себе, але я-то знала, що він тій дівчинці цукерки kупує. З часом у них вже все ставало серйозніше, вони разом вчилися в одній групі в університеті. Вже з першого курсу і я, і моя подруга з чоловіком знали про відносини наших дітей, і були тільки за.

З цією дівчиною я познайомилася в універі і спілкуюся до цих пір, до речі, спілкуємося ми дуже добре, так що відносини наших дітей для нас стали чудовою новиною. Ось тільки все хороше коли-небудь закінчується, і навіть до шлюбу відносини мого сина зі своєю дівчиною не дійшли. Після закінчення універу ті усім оголосили про те, що розлу чаються, причому за обо юдною згодою, і від цього всі було негативно здивовані, особливо я і подруга. За словами сина, вони були різними людьми з різних світів, от і все.

От тільки це не кінець історії. Через рік після розл учення мій син знайшов нову дівчину, досить непогану. Ну а дочка подруги все не хотіла нових відносин, а тут недавно вона прийшла до мене в гості, сіла за стіл схопившись за rолову, і сказала, що її дочка ваrітна, а ні з ким, крім мого сина у неї відносин не було. Ось тільки сама її дочка не хотіла, щоб мій син знав проб це, і збиралася сама виховувати свою дитину. Але ж я теж мріяла про онуків, а що, якщо вона чоловіка знайде собі, як я буду з онуком-то бачитися?