Аня була захоплена охайністю та елегантністю Ігоря. І, зібравши всю волю у kулак, вона попрямувала до нього – запросити на танець

Аня пішла на зустріч випускників та зустріла там Ігоря. Було дивно, адже вона не пам’ятала його. — А хто він? — Запитала вона. — Ігор? Наш однокласник, — відповіла Лера, — тільки він з нами навчався до 5-го класу, а ти, здається, у шостому перевелася до нас. — Так точно. І? Яким він був? — Був маминим синком і nлаксою. Любив вихвалятися і хвалити себе. — А він гарний — Аня наче не слухала, про що говорила Лера. — Він завжди був піжоном, і зараз такий. Мені такі не подобаються. Ані такі дуже подобалися. Колишній у Ані був недобрим, Ані це набридло. Вони прожили разом 5 років і розлу чилися.

Зараз у Ані син, який вилитий батько і за характером, і за зовнішністю. — Хоча в ар мії навчиться охайності. Аня весь вечір спостерігала за Ігорем. Він не звертав на неї уваги, був зосереджений на інших. Він елегантно і акуратно поводився з приладами, поводився як аристократ. Аня звернула увагу на його нігті. «Нещодавно був у майстра манікюру». І одягнений він був охайно, у костюмі, з сорочкою та краваткою. Аня запросила Ігоря на танець, вони поспілкувалися. Виявилося, вони мають багато спільних інтересів. Ігор теж був одного разу одружений, але дітей у нього не було. Ігор зголосився проводити Аню додому, а наступного дня запросив її на побачення. — Я добре готую, можу запросити тебе до себе на романтичну вечерю. Я зайду за тобою.

Аня була вражена ним. Він навіть відчинив перед нею двері машини. — Це так галантно! — сказала вона. — Просто не люблю, коли грюкають дверима.Так, він усе зіпсував. — Ну, шикарно ж я готую? — Запитав Ігор. Вечеря Ані дуже сподобалася, тільки вона у смітті помітила контейнери з ресторану. — Він збр ехав?! Але це дуже мило. Вони почали зустрічатись. Невдовзі Аня помітила кілька дивацтв. У Ігоря зовсім не було друзів. «Мама була моїм єдиним другом». У нього вдома було ідеально чисто, і він постійно ходив із ганчірочкою. «Люблю акуратність». Він все говорив про себе, поводився так, ніби земля крутилася навколо нього.

Все вийшло з-під контролю, коли під час зустрічі з подругами Ані Ігор почав розповідати їм “казки”. Всі, в тому числі і Аня, розуміли, що все це бре хня, він перегинав палку. Ані було дуже соромно. По дорозі додому в таксі Ігор висунув Ані претензії. – Ти могла б підтримати мене. Ти разом з ними знущалася з мене. — А хто винен? Що за виставу ти влаштував? — Неважливо, ти мала підтримати мене. Зра дниця! Відтепер я забороняю тобі спілкуватися з цими дуреnами, якщо не хочеш втратити мене. Аня зупинила машину та вийшла. — Ти справжній егоїст! Ти все життя будеш самотнім у своїй ідеально чистій квартирі. І не дзвони мені більше. Вона грюкнула дверима і пішла.