Коли мені виповнилося 18, я думала, що цей день стане найщасливішим у моєму житті. Але коли я повернулася додому, побачила сумку, а в ній мої речі. Такого «подарунка» від матері я точно не очікувала.

У мене з матір’ю дуже натягнуті відносини, я не розумію, чому у нас так. Але з дитинства їй було ніби все одно на моє життя. Добре, що поруч була бабуся, інакше я не уявляю, що могло б з мене вирости. Мама не цікавилася, як я вчуся в школі, їй було все одно на те, чим я займаюся у вільний час. Вона елементарно не знала, що я люблю їсти, який фільм люблю дивитися, хто мої подруги. Мною займалася бабуся. А коли мені виповнилося 18 років, то мати виставила мене з дому з однією сумкою речей. Радісно сказала, що свою роль у батьківстві вона виконала, а тепер я повинна сама якось жити.

Я пішла до бабусі, яка відразу мене прийняла. Вона сама не розуміла, чому мати так зі мною вчинила, але з того моменту вона зі своєю дочкою перестала спілкуватися остаточно. Завдяки бабусі я змогла вивчитися в університеті. Я хотіла знайти підробіток, щоб допомагати бабусі фіна нсово, але вона не дозволила, сказала, що зараз для мене найголовніше – навчання. Після університету я знайшла хорошу роботу, там же на роботі зустріла свого майбутнього чоловіка. Ми зіграли весілля, бабуся так була рада за мене.

А потім минуло ще два роки і її не ста ло. Ми з чоловіком стали жити в її квартирі, тому що бабуся переписала її на мене. І тут раптом з’явилася моя мати. На nохоронах бабусі ми з нею навіть словом не обмовилися, на моє весілля вона не прийшла, а тут раптом з’явилася і сказала, що ми залишилися одні кровні родичі, так що було б нерозумно не спілкуватися зовсім. Я погодилася, ми стали іноді листуватися і телефонувати одна одній. А потім мамі потрібен був терміново kредит, довелося оформити на мене, тому що на неї не вийшло. Коли прийшов час виплачувати, то мати зникла.

Вона не відповідала на дзвінки, вдома її теж не було. Я стала виnлачувати kредит. Так я зрозуміла, що мати мене просто використовувала тільки для того, щоб отримати rроші. Через рік, коли kредит я повністю погасила, мати знову з’явилася. Запросила мене в гості, приготувала вечерю. А потім стала натякати на те, щоб я їй ремонт в квартирі зробила. Але більше не таку вудку я потрапляти не збираюся. Я просто пішла і припинила з нею всяке спілкування. Це дуже низько — використовувати свою дитину заради власної вигоди.