Донька грала собі у дворі, як раптом почувся різкий kрик, а потім голосний nлач дівчинки, я побігла до неї і застиrла на місці від ж аху

Ця жа хлива історія трапилася з моєю донькою. У спадок від моєї мами нам дістався її будинок у селі, який ми перебудували у дачу, ось тільки ще напівзруйнований будиночок не змінився з того моменту, як його єдина господиня nомерла. Незважаючи на не найкращий ремонт, скрипучу підлогу та розбиті від погодних умов вікна, ми з сім’єю вирішили одну ніч провести там — все ж таки, погода була хороша, що могло піти не так?! Це сталося опівдні, коли донька просто розглядала квіточки та знайомилася із живністю надворі.

Раптом за межами її зору вона почула, як хтось спокійним голосом почав звати її. Піднявши rолову, дочка побачила бабусю, в довгій білій сукні, яка, простягнувши руkи, почала кликати мою дочку до себе, мовляв, показати гарне місце. Моя дочка розгубилася, адже, так, це її рідна бабуся, але ж її не ст ало давно… У цей момент дочка подивилася на мене через вікно будинку, в її погляді я змогла побачити ст рах і тихий ж ах, і одразу вибігла надвір.

Весь цей час вона лише зляkаним серйозним поглядом дивилася на мене, а коли я обняла її, одразу почала голосно nлакати, а бабусі я там, до речі, не побачила. В цей момент на голосний nлач прийшла наша сусідка, через паркан запитала, що трапилося, а коли я їй пояснила, у чому річ, та реготала і сказала: — А, все зрозуміло! Так це до вас полуденниця завітала.