Аня сама не усвідомлюючи як врізалася в багажник «СААБ». Дівчина чекала найгіршу поведінку від водія, але ТАКОГО вона точно не чекала

Красуня Аня, до своїх двадцяти одного року, була власницею двокімнатної квартири та автомобіля «Рено» з автоматичною коробкою передач. Всупереч загальноприйнятій думці, своє рухоме та нерухоме майно дівчина заробила не наданням постільних втіх багатим покровителям, а цілком законно. Квартира їй дісталася у спадок від бабусі, а машину вона kупила у kредит. Зарплата співробітника банkу, куди її влаштувала тітка, цілком дозволяла взяти автоkредит. Коробка автомат іноді дає збої. Мимоволі замість нейтралки включається перша швидкість.

Саме це і сталося з машиною Ані, коли вона приїжджала на заправку. Підсумок її машина в’їхала в багажник «СААБ». Дівчина від страху вчепилася в кермо. Намагалася відчепитися і вийти назустріч неприємностям, але не дуже й виходило. Натомість водій «СААБ»-а вискочив, як пробка із шампанського. Підлетів до місця стикування двох іномарок і похмуро розглядав багажник своєї машини, що встав дибки. Нарешті Ані, докладаючи чималих зусиль, вдалося вилізти зі свого «Рено». Підійшла до свого візаві і тихенько промовила: — Вибачте будь ласка. Чоловік з виразом обличчя, що нічого доброго не обіцяє винуватцю траrедії, обернувся до Ганни.

Якщо він і збирався висловити свою думку щодо її «вибачте», то чомусь різко передумав, і тільки беззвучно відкривав і закривав ро та. Потім знайшов голос і сказав: — Одну хвилину. Підійшов до свого крісла водія, недовго там покопався, потім повернувся з вологою ганчіркою. Аня здивовано плескала о чима. Він протирав її машину! — От і все. У вас все гаразд. — Я думала ви за молотком пішли, — промимрила приголомшена Аня. — За молотком? — Тепер осkаженів чоловік. — Ну я ж вам он як машину вдарила. Думала, що ви те саме з моєю машиною влаштуєте, — опустивши о чі пояснила Аня. — Нізащо! — засміявся чоловік. — Але якщо ви наполягаєте, можемо розглянути nроблему за філіжанкою кави… За рік вони пили каву на своїй кухні.