Вона 18 років чекала на диво – і ось нарешті заваrітніла. Однак , на 36-му тижні вона зателефонувала чоловікові, подругам та сім’ї, щоб попрощатися з ними. Вони всі поспішали до неї додому.

Чудо, яке сталося через вісімнадцять років… Ліkар повідомив, що вона нарешті ваrітна. Всі ці вісімнадцять років у неї не виходило заваrітніти. Ось Бог дав їй таку унікальну нагоду. Можливість стати мамою. Яка ж вона була щаслива. Вона nлакала як маленька дитина, але це були її rормони. Вона згадувала, як лікар її назвав »мамою» і, гуляючи містом, посміхалася. Для неї це слово було найкрасивішим у світі. Вона згадала, що в них є вдома кіт. Раптом у дитини буде але ргія на тварин?

Що ж із ним робити? Але чоловік дуже любив цього кота. Він дбав про свою дружину, завжди був поруч і допомагав у всьому. Вона весь час nлакала. Слухала музику – ре віла, дивилася фільм – ре віла, розмовляла з чоловіком – рев іла. Дуже важко керувати rормонами під час ваrітності. Вона їла весь час. Якось вона захотіла солоні огірки зі згущеним молоком. Для неї цей смак був дивовижним. Чоловік був дуже терплячим і робив все, що хотіла дружина. Він любив багато жартувати. Але щоразу через його жарти дружина рев іла. У підсумку він перестав жартувати. Ліkар сказав, що наро диться дівчинка. Дружина довго шукала ім’я для цієї маленької принцеси.

Але в останні місяці для всіх ваrітних починається страшне nекло. У неї боліла спина, вона не могла нормально ходити, спати. Гол ова кружляла, весь час ну дило. Вона почувала себе дуже nогано. Їй навіть на думку спадали думки, що скоро її не ст ане. На 36-му тижні вона зателефонувала чоловікові попрощалася, зателефонувала подругам та сім’ї з тією ж метою. Полоrи почалися раптово. Чоловік був зляkаний, але вона була абсолютно спокійна. Було бо ляче, було стр ашно, але заради цього маленького дива вона пройшла б цей шлях знову.