Коли Соня вси новила з nологового будинку дівчинку, її батьки показали, що раді, але в глибині душі вони були проти цієї дитини. А коли її брат дізнався про це, зателефонував і звинуватив її у неймовірному.

Моя подруга Соня була дуже розумною дівчиною, багато працювала, щоб досягати висот. Всю себе віддавала роботі і не було часу думати про своє особисте життя та власне щастя. Вона весь час вигадувала щось нове. Її проекти здебільшого були вдалими та приносили великі доходи. У неї був брат, який невдовзі мав одружитися. У будинку було мало місця – і батьки вирішили, що Соня має переїхати у нову квартиру. На думку батьків, вона мала велику зарплату і вона могла собі дозволити kупити квартиру. На той час у неї був невеликий магазин, але спочатку справи йшли не дуже. Перший рік вона жила у своєму магазині. Незабаром усе стало на свої місця.

Справи пішли вгору. Вона спромоглася kупити собі квартиру. Коли у брата з’явилася дитина, він покликав її стати хрещеною. Але вона відмовилася від цієї пропозиції, оскільки ця пропозиція мала виключно матеріальний характер. Вона порадила вибрати когось із друзів чи знайомих. Якось вона зрозуміла, що їй потрібна дитина. Дитина, якій вона може віддати все своє кохання. Після довгих роздумів вона вирішила взяти дитину із дитячого будинку. Вона всиновила дівчинку. Їй було лише чотири роки – і вона ніколи не знала своїх батьків. Ніхто не знав, що в неї з’явилася дитина. Лише після семи місяців родичі впізнали.

Другого січня Соня приїхала до рідних та принесла подарунки. На той момент у брата було вже троє дітей і один онук. Батьки показали, що раді, але в глибині душі вони були проти цієї дитини. Після появи дитини ситуації стала більш напруженою. Наступного дня брат зателефонував сестрі і почав говорити, що вона дуже злопам’ятна. Вона навмисне взяла дитину, щоб її квартира не дісталася сім’ї. Почав звин увачувати, що Соня готова цю квартиру віддати якійсь си роті. У майбутньому вона нарешті зустріла свого чоловіка. Він був чимось схожий на неї. Теж страждав від самотності. Він дуже любив свою нову сім’ю.