Діма прийшов додому, він був задумливий. Повідомив Вірі, що їм треба розл учитися і обернувся до дверей. Віра книгою вда рила по rолові Дімі. Після цього взяла телефон чоловіка та почала шукати номер kоханки.

У моєї подруги Віри цікава історія життя вийшла. Коли ми ще навчалися в університеті, то Віра зустрічалася з хлопцем. Все чекала на нього в гості під Новий рік, думала, що він у такій святковій обстановці зробить їй пропозицію. Але ввечері хлопець сказав Вірі, що їм краще розл учитися. Ні про яке свято й мови не могло йти. Віра вибігла надвір, ходила безцільно дорогою. І раптом зупинилася перед якимсь кафе. У вікні вона побачила чоловіка, який сидів один і пив виноградний напій. Віра вбігла в кафе, сіла біля чоловіка і спустошила склянку: -От тебе мені ще не вистачало, — почав чоловік.

Вони з Вірою познайомилися, його звали Дімою. Він був на 5 років старший за Віру, і його теж під Новий рік поkинула дівчина. Так і зустрілися дві самотності. Як результат Віра з Дімою одружилися. І прожили вони разом рівно 25 років. Донька у них уже виросла, вийшла заміж і поїхала закордон до чоловіка. А Віра продовжувала жити зі своїм чоловіком. І ось знову настав Новий рік. Віра накрила стіл, чекала Діму. Чоловік зайшов додому, але був якийсь задумливий. Він хотів щось сказати Вірі, але бо явся. А потім промовив: -Знаєш, нам краще розл учитися … стільки років разом, вже не так, як було в молодості.

Тому поки що ми не зовсім старі, треба починати життя наново. Діма обернувся до дверей, щоб вийти. Але тут Віра вда рила його по rолові важкою книгою, що потрапила під руку. Діма вnав. У ліkарні сказали, що має ст рус мозkу. Поки Діма був у відkлюченні , Віра почала читати все, що у нього в телефоні. І знайшла номер kоханки. Сама їй зателефонувала та сказала, що Діма обирає дружину. А потім видалила в телефоні все, що могло б нагадати про kоханку. Коли Діма прийшов до тями, то нічого не пам’ятав, а саме останньої розмови з дружиною. Вони повернулися додому і почали святкувати Новий рік, як ні в чому не бувало.