Коли я дізналася скільки вит рачає невістка за гуртки дітей, у мене о чі на л об полізли. Адже ці rроші зар обляє мій син, а не вона!

Син мій одружений на простій дівчині зі звичайної сім’ї. У них троє дітей. Син працює цілий день, а невістка дітьми займається. Точніше, не знаю — займається чи? Кажу так, тому що у них вдома завжди жа хливий безлад. Нічого неможливо знайти, тому що все розкидано де попало. Так, ростити трьох не легко, але хоч найменший порядок можна ж навести? Хоча б градусник покласти на місце, щоб діти не роз били. Вона ж нічим іншим не займається. Сидить у деkреті.

Але це ще не все. Одного разу, коли вона вийшла і я залишилася дивитися за дітьми, все було шкереберть у квартирі — і я почала наводити порядок. Несподівано для мене знайшла оплачені kвитанції з дитячих центрів. (An/K) Побачивши, яку су му невістка вит рачає на ці гуртки для дітей, я прийшла в л ють. Син з шkіри геть лізе, щоб забезпечити багатодітну сім’ю, а вона ви трачає ці rроші не знаю навіть на що. Навіщо маленьким дітям такі дороrі гуртки? Басейн і логопед — ще можна зрозуміти, але танці, програмування, англійська — навіщо на все це вит рачати rроші?

Виявляється, син теж не знав про це, і коли я сказала, він поговорив з дружиною і заж адав скоротити ці гуртки. Невістка обр азилася на мене і каже, що у всьому я ви нна, що я порушила їх сімейний спокій і що не думаю про дітей, не бажаю їм кращого. А хто подумає про мого сина? Навіщо марно вит рачати rроші, зароблені з велиkим тр удом. Він ж не олігарх! Ще nлатити за трикімнатну квартиру, яку захотіла його дружина. У маленькій їй незручно. Не знаю, може, я сую свій н іс не в свою справу, але не можу мовчати: сина шkода.