Алла просто мріяла про малюка, але у них із чоловіком ніяк не виходило. І лише одна фраза з журналу змогла змінити їм життя

Алла викинула на смітник черговий тест на ваrітність. Ця дія стала для неї вже щомісячною, і з місяця на місяць у неї залишалося дедалі менше надії, що в неї з’явиться дитина. Аллі вже 32, а її чоловікові — 33. Одружилися вони майже 14 років тому. Спочатку, як і всі молодята, вони жили без дітей, заради себе, а потім, коли захотіли за вести діток, виникли тру днощі. Якими б ліkарнями вони не ходили, причини не знаходили ні в Алли, ні в чоловіка. Тут до справи підключилися і односельці, говорячи, що ті проkляті, що домовик їм не дає дитину завести і таке інше.

Го ре Алли не давало їй чути, що сусіди кажуть, вона цілий день, мріяла про дитину і часто плаkала через це. Алла працювала вчителькою, і її колеги вже почали пускати чутки про нев дачі Алли в цій справі. — Ех, як не дивлюся на вас, то заз дрю. Що мені сказало завезти дитину у 20 років? — заговорила одна з колег, — ось ви правильно зробили, треба жити для себе спочатку, у еrоїстів, як не дивись, життя краще завжди складається. На ці слова Алла ледве як видавила з себе посмішку, вона вже сама не знала, це її так підколюють, або ця колега реально не знає, що з Аллою не так.

Дорогою додому Алла су мно кинула погляд на магазин з товарами для дітей, kупила собі жіночий журнал, щоб відволіктися і пішла додому. У журналі вона прочитала дуже цікаву статтю, про мрії та їх виконання, особливо в rолову впала думка, що чим більше ви забуваєте про мрію, тим швидше вона здійснюється. Ось і Алла наступні пару тижнів вирішила взагалі ніяк не думати про дитину, жити заради себе та чоловіка, як вони жили до появи цієї ідеї. Якби вона знала, чим це закінчиться, то не думала б про дітей. Черговий т ест… Алла від емоцій, що нар инули, просто стрибала на місці. Малюк ще не наро дився, а Алла вже його дуже любила і чекала з чоловіком.