Моя дочка вийшла заміж за людину, яка не хоче зав одити дітей . Для мене ці погляди здавались див ними та неnрийнятними. Але у дочки були зовсім інші плани.

Я, якщо чесно, здивувалася, коли дочка сказала, що збирається за нього заміж, і коли я запитала, а як вона буде без дітей, вона сказала, що рано чи пізно чоловік захоче потомство. Зять мій — дуже хороша людина, у нього в самого є два брати і дві сестри, але жили вони бід но, і мені здається, що саме це стало причиною тра вми, і зараз він не хоче дітей саме з цієї причини. Незважаючи на те, що моя дочка любить свого чоловіка, все одно зараз вона нещ асна; щоразу, коли ми збираємось відзначати якісь свята, всі діти граються з моїми онуками, і я бачу, як молодша дочка дивиться на них із розчуленням і швидше за все мріє про дітей. Донька Аліна думала, що зможе зробити так, що чоловік захоче мати дітей, але вже минуло 5 років, а він все одно залишився при своїй думці.

Зараз найцікавіше, що він каже моїй дочці, що якщо вона раптом вирішить без його згоди заваrітніти, то він відразу подасть на розл учення. З цієї причини моя дочка стра ждає, але нічого вдіяти не може: вона не хоче втра тити свого чоловіка. Мені здається, що Аліна просто не мала виходити заміж, раз у цієї людини такі принципи. Зараз нерозумно когось звинувачувати та вимагати чогось, адже зять заздалегідь попереджав, перш ніж зв’язувати себе узами шлюбу. Дочка звертається до мене за порадою, а я не знаю навіть що сказати, адже не хочу, щоб через мене вона втра тила своє щастя. Можливо, зять згодом сам захоче цього і зрозуміє, яким він дур ним був, але зараз думаю, що треба залишити все як є.