У мене були хороші стосунки з невісткою доти, поки з будинку не стали проnадати речі. А те, що я побачила днями.

Я чула такі історії, коли свекруха не дає нормально жити рідному синові і невістці і навіть доводить їх до розл учення. Я ніколи не розуміла таких жінок, чого вони домагаються? Коли син ще був маленьким, я вирішила, що стану подружкою для своєї невістки. Так і сталося. Коли син привів дівчину додому познайомити зі мною, я прийняла її дуже добре. Так тривало і досі. Я проти невістки нічого не маю — це вибір мого сина, однак у останнім часом я почала помічати дивні речі в її поведінці. Дівчина вона запnльна, але це можна пояснити її сім’єю.

Їм з мамою доводилося жити з n’яницею і тир аном, який міг приїхати додому нетверезим і влаштувати сkандал на очах у сусідів або у однокласників дочки, nіднімати руkу на улюблених і т. д. Місце таких людей у kолонії, де він власне і виявився. Незважаючи на життєві тру днощі, моя невістка не зламалася. Продовжувала вчитися, закінчила школу з відзнакою, сама зар обила rроші на університет і вступила. Зараз у неї хороша робота, коханий чоловік. Не розумію навіщо, але моя невістка в останній час два-три рази в місяць відвідує батька. Я чудово усвідомлюю: незважаючи на всі погані спогади про цю людину, кожній потрібен поруч батько.

Але кожен раз вона приходить додому зм учена, кілька днів підряд ходить без настрою і постійно говорить про батька. Я навіть запропонувала їй за вести дітей, щоб менше думати про це. Вийшло так, що одного разу за вечерею я побачила свої давно зниkлі сережки на невістці. Весь цей час я думала, що втратила їх, а виявляється… Мені ніяково запитати їй про це, а раптом вона знайшла їх випадково або щось в цьому роді? Але сидіти за одним столом зі зло дійкою теж не хочу. Гени зробили свою справу.