Свекруха була моєю близькою подругою і коли у мене виникли nроблеми з чоловіком, то ми з нею розробили план, як перевиховати його.

Я працюю в бібліотеці. Різниця у віці не стала перешкодою для моєї дружби з колегою. Тамарі Романівні шістдесят. Вона чудова жінка, дуже тактовна, начитана, доброзичлива. Маму я рано втр атила, тому жіночої підтримки від дорослої людини мені завжди не вистачає. Тамара Романівна заповнила цю прогалину мого життя. Я завжди до неї можу звернутися за допомогою та поділитися думками, завжди знайду підтримку та розуміння у її добрих очах. На роботі вона часто розповідала про свого сина. Говорила про нього, як про успішну і красиву молоду людину. Я ставилася до її слів із деяким сумнівом, адже, як відомо, всі мами трохи переоцінюють своїх дітей.

На восьме березня Тамара запросила мене у гості. Тоді ми вперше із Владиславом зустрілися особисто. Він справив на мене сильне враження. Поводився весь вечір дуже галантно, одразу привернув погляд своєю красою. Коли я повернулася додому, всі думки були про нього, не могла відмахнутися. Не витримала наступного дня і між словом спитала: «А Владислав вільний?». Тамара Романівна тільки посміялася і каже: «Він те саме питав про тебе.» Незабаром вона передала мої контакти йому, ми почали зустрічатися, а потім одружилися. У шлюбі вже три роки, дуже любимо одне одного. У Слави з часом виявився лише один недолік. Він не дуже любить побутові відносини.

Якщо його про щось попросити, він зробить, але сам уникає. Це маленька деталь на загальному тлі його плюсів, але згодом починає драт увати. Я якось поділилася цим зі свекрухою, жартома кажу: «Славу ви до самостійності в побуті не привчили, щоб він не був абсолютно ідеальним?». Свекруха зітхнула. Вона зрозуміла, що в цьому жарті лише частка жарту, а решта правда. Погодилася і перепросила, що сина трохи розбалювала. Ми з нею вигадали план, як його перевиховати (Sy/K) . Я з’їхала до свекрухи. Сподіваємося, що залишившись один, Слава стане відповідальнішим. Адже тепер йому доведеться самостійно доглядати за собою. Розл учатись на збираюся. Сподіваюся, що план спрацює.