«Як же мій син міг зв’язатися з такою сімейкою?» – без краплі сор ому заявила свекруха, дивлячись на старі шпалери та меблі нашого будинку

Мої батьки відрізняються своєю системою цінностей від інших. Вони ніколи не прагнули збирати матеріальні блага, для них це щось дике й безглузде. У нашому домі завжди було все необхідне, але без надмірностей. Батьки не прагнули закуповуватися модного технікою, модними ганчірками і всілякими делікатесами. Вони вважали за краще витрачати гроші на свої захоплення, тому у мене було захоп лююче дитинство. Я побувала в різних країнах, бачила багато цікавого. Я вдячна батькам за своє дивовижне дитинство.

У мене пізніше, ніж у однолітків, з’явився комп’ютер, ніколи не було брен дових речей. Але мені все це було і не потрібно! Я з нетерпінням чекала походів і нових поїздок. Я ніколи не заздрила одноліткам. В нашій сім’ї важливіше матеріальних благ була любов, теплота і пристрасть до нових емоцій. Моя мама звичайна медсестра, а батько робітник на заводі. Вони далеко не багаті люди, але вони по-справжньому щасливі.

Я легко вступила на факультет своєї мрії – туризм. Там же познайомилася з майбутнім чоловіком. Він вважав за краще вибрати професію, яка йому до душі, проігнорувавши поради своїх батьків. Він уважно слухав мої розповіді про сімейні пригоди. Потім сказав, що теж завжди про таке мріяв, але його батьки зовсім інші. Я в цьому переконалася, коли познайомилася з ними особисто. Тоді у нас вже почалися стосунки.

Його мати — директор школи, а батько займає гарну посаду в прибутковій компанії. Весь їхній будинок забитий всяким дорогим бара хлом, яке вони не використовують. Свекруха цими речами пишається. Всі вони для того, щоб справити на інших враження.Весілля ми влашто вувати не стали, просто просиділи в сімейному колі. Жити стали на знімній квартирі. На новий рік мої батьки запросили нас з чоловіком та його батьків до себе відзначати. Свекруха прийшла в своєму репертуарі, вся виряджена, прихопивши дорогий коньяк і ікру. Вони дуже комічно виглядали в простенькій квартирі моїх батьків.

Свекруха розглядала обстановку презирливо. Потім мій батько встав і почав говорити тост: «Хочу, щоб ми випили за справжнє багатство – сім’ю, любов, чесність. Все те, що нас об’єднує і надає сенс існуванню».Свекруха вся розчерв онілася після його слів. Алкоголь, який вона вже встигла випити, розв’язав їй язик. Вона схопилася і (S/К)почала обурюватися: «Це ви так себе утішаєте, щоб не займатися своїм житлом? У вас обшарпані меблі, і шпалери давно вицвіли! Як вам не соромно в таку квартиру людей звати?! Як мій син мій зв’язатися з такою сімейкою?!».

Свекор, не перестаючи їсти, згідно кивав. Після її промови запанувала пауза. Мій чоловік дуже зніяковів з-за такої поведінки своїх батьків, грубо попросив їх покинути приміщення.Коли подружжя пафосно пішло, чоловік вибачився перед моїми батьками. Сказав, що йому завжди було соромно за таку позицію своїх батьків, що він мріяв мати сім’ю, як у мене. Я так рада, що мій чоловік не схожий на свою матір і батька.