Дочка моєї сестри закінчила два інститути, і зараз постійно хизується цим, хоча крім цього вона нічого більшого не досягла у житті

Моя сім’я — звичайнісінька: заробляємо ми гроші своїми руками, потом і кро в’ю — як кажуть.

Діти мої виховані, незважаючи на те, що вони універів не закінчували, однаково вони в мене начитані, намаг аються повністю забезпечити свою сім’ю.У мене двоє синів, обидва стоять горою за свою сім’ю, немає шкідливих звичок, працюють на заводі, отримують нормальну зарплату.

У моєї сестри є дочка, їй уже за 30 років, незаміжня, та й мені здається, що з нею ніхто і не захоче зв’язатися.Соня — дуже вимо глива, ерудована дівчина, але мене дратує те, що вона хвалиться своєю освітою, дивиться на всіх зверхньо, вважає себе найрозумнішою.

Навіть коли ми збираємося у когось із родичів будинку, то вона починає розумнічати і ставити всіх на місце. Я розумію, що в цьому нічого такого немає, намаг аюся не зациклюватися, але вона постійно вказує, мовляв, найрозумніша, їй нема з ким говорити…

Мені здається, що її особисте життя теж не складається з цієї причини; у неї там хтось з’явився, але не протримався довго. Вона так покірно поводиться, типу вона найрозумніша, а всі інші повинні ще дострибнути до її рівня.Я сама особисто з нею не можу спілкуватися, я нічого поганого не бачу в тому, що вона вчиться, любить бути обізнаною, але не треба інших ставити нижче за себе.

Вона зараз живе на шиї моєї сестри і так і хочеться запитати: чому вона не знайде хорошу роботу з такими знаннями та двома освітамиСама вона думає, що все у неї в житті добре, нічого міняти не збирається, але моя сестра вже на пенсії; що ж буде з нею потім – я не знаю.