Я розлуч илася зі Стасом, коли дізналася, що він одружений, але тоді вже була ваг ітною. Я намаг алася, щоб дочка росла гарною людиною. Але ось, коли її було 16, вона мені сказала, що випадково зава гітніла.

З моєю знайомою, Валентиною, трапилася така історія.Валя була із простої сім’ї робітників. Вона не була красунею, за нею хлопчики не бігали. Вона добре вчилася, закінчила медичний технікум. Раптом у її житті з’явився чоловік, який став виявляти до неї інтерес.Він був старший за неї на 10 років. Валя не звертала на це уваги, не хотіла упускати свій шанс. А також, він добре доглядав, ходили разом до кафе, до театру, але в нього вдома Валя жодного разу не була.

Кавалер соромився, але коли Валя сказала йому, що вона теж не з багатої сім’ї, він відвіз її до себе. Звичайно,Валі не сподобалися його сусіди-пияки та таргани у його квартирі, але головним був кінець історії.Валя познайомилася з дружиною залиця льника. Після купи сварок та звинувачень, Валя поставила крапку у їхніх стосунках.Але на неї чекав сюрприз, вона була вагітна. Батькам така новина не сподобалася, вони скандалили. А Валя збиралася залишити дитину, тому зібрала речі та пішла.

Вона переїхала до бабусі. Та була літньою, хворою жінкою. На жаль, бабуся пом ерла, не дочекавшись наро дження правнука. Валя залишилася там жити.Ледве вони дожили до дитсадкового віку, після Валя влаштувалася на роботу в поліклініці. Вона не заробляла багато, адже не виходило ходити на чергування: доньку не було з ким залишити.Валя працювала, хотіла зробити все, щоб дочка була щаслива, і щоб вона мала все. Вона була доброю, сором’я зливою дівчинкою, розповідала мамі про своїх друзів, про невзаємну любов до Андрія. Валя знала, що навіть діти вибирають собі багатших друзів, тому дуже старалася для доньки.

Незабаром дочка стала зовсім самостійною, і Валя змогла влаштуватися на нормальну роботу, заробляти пристойніше.Також Валя нама галася багато спілкуватися з донькою на різні теми, розповідала про наслідки безвідповідальності людей, наводила приклади, загалом, проводила виховні бесіди.За доньку вона була спокійна, адже у свої 14 років навіть не цілувалася ні з ким. Але незабаром усе змінилося.Доньці вже було 16. Одного дня Валя повер нулася додому і бачить таке: дочка сидить, ридає, а в руках тест від вагі тності із двома смужками.- Як це сталося? Хто він? — Запитала Валя.

— Мамо, я не знаю, ми лише три рази…- Хто він? Давно було?- Це Костя, ти була на чергуванні, він мене вмовив. Три місяці.Валя кинулася до своїх колег з поліклініки, але всі відмовлялися позбутися дитини, термін великий.Валини подруги стали їй нагадувати, що дочку вона народила приблизно в такій ситуації. Валя спробувала поговорити з цимКостєй, але він став твердити, що не є батьком дитини. А Валя вірила доньці. Чутки та ваг ітності швидко поширилися. Валя з донькою змушені були переїхати до іншого міста.