Свекруха не могла зрозуміти, що у нашої дитини режим, і не треба його порушувати. Одного разу ми їй дали урок, вона відразу зрозуміла.

Свекруха наша нах абно приходить до нас в той час, коли дитину треба укладати спати. А цей час малюк сам для себе вирішив, ми йому і коримося. А якщо раптом укласти його на 5 хвилин пізніше, то починається повний концерт. Що ми тільки з чоловіком не робимо. Ні в яку не погоджується заспокоїтися, плач, крики і нескінченні капризи. Хто з вас стикався з прорізуванням зубів у малюків – мене прекрасно зрозуміють. А діти, які звикли до режиму, починають жахливо поводитися, коли цей графік порушується. А моя свекруха хотіла бачити онука кожен божий день, тому приїжджала до нас після роботи на пізню вечерю.

Малюка зазвичай укладаємо спати о 8: 30 вечора. А вона закінчувала свою роботу о 8: 00. Поки приїжджала до нас, був уже час спати. А вона починала його тискати, сюсюкатися, співати пісеньки і гратися. Так порушувався його спокій; вона задоволена йшла додому, а ми з чоловіком всю ніч і на руках качаємо, і що тільки не робимо, а дитина вже ні в яку не засинає.

Одного разу ми придумали план по її перевихованню. Як тільки бабуся увійшла, ми вибігли під приводом, що у мене розболівся зуб і їй треба буде посидіти з дитиною годину або дві. Посиділи з чоловіком в кафе і повернулися через 3 години.Так вона хвилини рахувала, коли ми прийдемо. Вона так змучилася з ним, що вирішила приходити тільки у вихідні, щоб ми могли вчасно укласти малюка спати. Наш план спрацював!