Будучи студентом, я в’їхав у квартиру, де зі мною жили жінка з дитиною. Я думав, що мені пощастило зі знахі дкою, виявилося, я стrашенно помилявся. Її нах абству не було меж.

Раніше мені доводилося часто міняти квартири, адже я був студентом, багато не заробляв, а всі родичі жили в селі.
І ось одного разу я нарешті знайшов підходящий варіант для себе. Будинок був близько до університету, а сама квартира була не дуже дорогою і досить затишною.Був тільки такий момент: я там жив не один. Зі мною там жили одинока мама зі своєю дитиною.

У перший час все йшло гладко і ніяких проблем не було. Квартирка мені подобалася, так що я заплатив за неї на місяць вперед. Однак скоро господиня почала все частіше просити у мене про всякі побутові дрібниці, наприклад, посуд помити, пил з шафи прибрати і так далі. Я, звичайно, не відмовляв їй у таких справах, людина я добродушна, але іноді вона про це все просила після пар, коли я повертався просто на нулі.

Одного разу вона попросила сходити за продуктами в магазин, і сказала, що гроші віна відніме із моєї квартплати, і, природно, я не відмовився.Пройшло 3 місяці, як я жив у цій квартирі, і з часом я помітив, що господиня вже просить мене займатися роботою по будинку, не тому що в неї немає часу на це, і вона зайнята, а тому що їй було просто лінь, і вона звикла до того, що все за неї роблю я.

Вона просто сиділа поруч зі своєю донькою перед телевізором весь день, а мене просила порядок в домі підтримувати і про продукти піклуватися. Точкою кипіння стало те, що вона вже перестала вичитувати гроші за продукти з квартплати, а ще й скаржилася, коли я роботу по дому відкладав.Яким же я був наївним, коли думав, що це моя остання квартира до придбання власного житла. Зовсім скоро мені довелося переїхати в наступну квартиру.