Ми нічого нашій дитині не забороняємо!»- поведінка мамаші у пісочниці повалила всіх у жах. Яке ж наха бство!

«Чула дзвін, та не знає де він». Це прислів’я абсолютно точно описує деяких матусь, з апломбом які стверджують, що вони до свого дитя застосовують новомодний метод вільного вихо вання. Для початку коротко. По-перше, основопо ложниками цього методу вважаються Жан-Жак Руссо (філософ, що жив в XVIII столітті). Таким чином, сказати, що теорія нова буде невірно. Але ось те, що афоризм (трохи змінимо відомий) «все нове, це якісно понівечене старе», у випадку з теорією вільного вихов ання, вірний на всі сто, не викликає сумніву. Чому?

Тому що, а це вже, по-друге, ця теорія у основопо ложників говорить — допомагайте дитині удоск оналювати своє єство. Тобто, якщо дитина любить співати або малювати, то не змушуйте його зубрити фізику з хімією. А допомагайте йому в творчості. І навпаки, якщо дитина в змозі оцінити красу математичних формул, то не слід його тягти в музичну школу. І як же інтерпретують вільне вихо вання нинішні матусі? «Ми нічого нашій дитині не забороняємо». Ось їх девіз…

Діти грають у пісочниці. Раптом один малюк починає плакати. На допомогу кидається мама. Виявляється, інший хлопчик кинув її синові пісок в обличчя. Прямо в очі. Природно, мама постраждалої сторони робить зауваження чужій дитині. Тут вже втручається матуся «злочинця» — «Моїй дитині не можна нічого забороняти! Ми прихильники вільного виховання!».Ну і яке єство ви у своїй дитині культивуєте, мамочко? Садизм?…(K/K)

Батьки привезли своєї дочці із закордонної поїздки якийсь наворочений шкільний набір. Наступного дня дівчинка повернулася зі школи вся в сльозах. Як виявилося, набір відібрав однокласник. Батьки дівчинки пішли розбиратися з батьками хлопчика. І почули у відповідь, що, так як, у них вільне виховання, то вони не буду втручатися. Постраждала сторона попередила, що звернеться в поліцію. Тут же набір було повернуто господарям. «Злочинець» забився в істериці, але це вже проблеми його батьків.

І кого ж ці любителі вільного виховання, виростять? Рекетира і бандита? …Батьки, що б ви не використовували у вихованні вашої дитини: метод «батога і пряника» чи «вільний метод»; пам’ятайте — за всі вчинки ваших дітей відповідаєте ви.