У мережі познайомився з неймовірною красунею, але побачивши її в реальному житті, мені захотілося втекти куди подалі…

Я хочу розповісти про те, як закінчилася моя інтернет-дружба з однією жінкою. Мене звати Володимир. Мені 38 років. Я живу один і задоволений своїм способом життя. Займаюся спортом, відмінно виглядаю. Тільки от знайти дружину мені не вдається.Одного разу в Інтернеті я познайомився з жінкою по імені Діана. Вона розповіла, що часто їздить на відпочинок, працює ліkарем, була одружена з дипломатом. Ми стали спілкуватися по скайпу. Вона ніколи не включала відеокамеру.

— Я можу годинами слухати тебе! У тебе чудовий голос!- зізнався я їй.- Крім цього, я прекрасно виглядаю!Вона прислала мені свої знімки. Діана виявилася приголомшливою дівчиною. Я зрозумів, що зак0хався. Я завантажив фотографії Діани в пошукову систему і був приголомшений. Діана надсилає мені знімки відомої італійської актриси, а не свої. Вона дурила мене.Вона зателефонувала мені через кілька днів і сказала, що хоче в дечому признатися.

— Що ви не актриса? — поцікавився я.- Так, це правда. Я спеціально не відправляла свою фотографію. Я не збираюся посилати фотографію незнайомій людині. До речі, мене звати Валентина.- Ваша історія була правдивою?- Звісно, у мене є син! З чоловіком розійшлися. Я хірург! Може зустрінемося?

Ми повинні були зустрітися біля фонтану на площі. Мені хотілося думати, що неприваблива жінка, яка стояла біля фонтану, не чекала мене. Підійшовши ближче, я помітив, що від неї виходить запах парфумів, який я зневажаю.- Я Володимире! А ви Валентина? — запитав я.- Це для вас! — сказав я, простягаючи коробку цукерок.- Спасибі.

У неї був жахл ивий зовнішній вигляд.- Вибачте, але мені потрібно терміново йти!І швидко пішов від цієї мерзенного істоти. Минуло два місяці. Мене більше не цікавлять знайомства в Інтернеті. Я намаrаюся не наступати двічі на одні і ті ж граблі…