У мами виявилася зайва путівка на відпочинок біля моря. Вона покликала мене з собою. Але чоловікові про це скажу за день до поїздки

Заміж за Олега я вийшла по любові. Точніше ми любили один одного, але одружилися, коли я вже була вагітна три місяці. І з перших днів сімейного життя відчували проблеми з фінансами. Навіть зараз, після одинадцяти років життя, у нас немає свого житла.Моя мама спочатку була проти нашого шлюбу. Називала його нищебродом. Говорила, що він мені нічого не може дати в житті. Але їй довелося погодитися на наш шлюб через мою ваrітність. І навіть після стількох років нашого з Олегом сімейного життя, мама продовжує твердити що він мені не пара.

Але мама права лише в одному. Олег і справді мало заробляє. Моя зарплата в три рази перевищує його заробіток. В іншому такого чоловіка як Олег днем з вогнем не знайдеш. Та і як батько він вище всяких похвал. Всі свої вихідні проводить з сином, цікавиться його життям. А якщо яким-небудь дивом йому вдається підробити, то обов’язково купить подарунок синові.Як чоловік він теж хороший. Багато жінок мріяли б про таке. Після роботи відразу йде додому. На свої корпоративи завжди запрошує і мене. І радісно оголошує, що я його дружина. Вдома він мені так само у всьому допомагає. Поїсти приготує, масаж може мені зробити, допоможе мені з фарбуванням волосся і з зачіскою.

Звичайно, я мамі розповідала про всі його позитивні риси. Але у мами один критерій-якщо чоловік мало заробляє, то його треба гнати з дому. До речі, Олег тещу на дух не переносить. Каже, що вона доведе нас до розлу чення.А тут такий сюрприз. Мама з подругою взяли путівки в будинок відпочинку біля моря. У подруги якісь проблеми, тому поїхати на море та не зможе. Мама запропонувала мені поїхати з нею. А я на морі була лише до свого одруження. Дуже хочу поїхати. З нашими доходами такого випадку мені більше може і не випасти.Але чоловікові про це скажу за день до поїздки. Поставлю перед фактом. А то ще образиться.