Коли чоловік зізнався, що мені зrаджував, я пробачила його. Але через якийсь час, я познайомилася з одним чоловіком, у кого є дружина і діти.

Я втратила себе після зради чоловіка. Справа в тому, що я була з простої сім’ї, але завжди добре вчилася в школі, потім вступила університет. Закінчила я універ з червоним дипломом. Я була кращим фахівцем в нашій компанії. У мене були життєві принципи: не брехати, не робити боляче людям. Була дуже красива, за мною бігали чоловіки, але я чекала свого єдиного. Мені було 24 роки, коли я зустріла свого чоловіка, і ми сильно полюбили один одного. Заради нього я змінила своє життя. Я переїхала в більш маленьке місто, змінила свою діяльність.

Ми з ним одружилися, і в нас з’явилася дитина. Але потім я дізналася, що він мені зраджував до нашого шлюбу, коли я була ще в іншому місті. Він вибачився, сказав, що після шлюбу цього вже не було і він взагалі шkодує, і у нас все буде добре. Я його пробачила. Ми жили як раніше. Ми розуміли один одного, разом подорожували, у нас був син. Все було б добре. Але минув час, і я відчула, що змінилася. Я його пробачила, але розлюбила.

Тепер я йому постійно брехала, і стала kоханкою одруженого чоловіка. Він постійно мною захоплювався. Mи дуже добре проводили час. Тепер я бігала за одруженим чоловіком, який любив свою дружину і не збирався разводитися, хоча і мені не потрібно було цього. Я розуміла, що неправильно роблю, мені не потрібні ці відносини, але тепер у мене залежність від нього, я не можу кинути. Я не знаю, чому так вийшло, і чому я так змінилася? На якому етапі свого життя я втратила себе? Найжа хливіше те, що я шукаю, але ніяк не можу знайти вихід і врятувати себе. Я не знаю, як бути далі.