Лариса працювала не покладаючи рук і купила квартиру двом своїм синам, а коли хотіла купити ще й для третього, то доля відвернулася від неї. А як виявилося потім, від неї відвернулася не тільки доля, та ще й вся сім’я сина…

Лариса Вікторівна раніше працювала вчителькою в школі. У неї було три сини. З двома синами у неї прекрасні стосунки, а ось третій був ображений на матір.Коли Лариса Вікторівна вийшла на пенсію, у неї з’явилася можливість поїхати в США. Стара подруга по інституту допомогла їй оформити робочу візу. Там вона влаштувалася нянею в російську сім’ю. Зарплата у Лариси Вікторівни була висока. І вона вирішила залишитися там надовго. Іноді вона гостювала у синів.

За кілька років роботи Лариса Вікторівна накопичила пристойну суму. Коли вона повернулася додому, молодший син зібрався переїжджати до столиці разом зі своєю нареченою. Мати вирішила подарувати молодим однокімнатну квартиру в новобудові. Майже всі гроші довелося витратити на покупку нерухомості.Минуло два роки. Середній син Лариси Вікторівни вирішив одружитися. Його перевели в столичний офіс. І зарплату теж підвищили. Лариса Вікторівна зібрала всі свої останні гроші і купила середньому синові квартиру в тому ж кварталі, де і молодшому.

Коли старший син дізнався про це, він був дуже незадоволений, що брати живуть в новобудові, а він в старій хрущовці.Тоді мати вирішила знову поїхати в США на підробіток. Однак цього разу їй відмовили в отриманні візи.Лариса Вікторівна вирішила відкласти все на рік, але і по закінченню цього часу нічого не змінилося. Загалом, у неї не вийшло накопичити на столичну квартиру для старшого сина.

Жінка відчувала себе винною перед ним і вирішила знову влаштуватися в школу, щоб хоч щось заробити. Але зарплата вчительки була мізерною. Син був дуже ображений на матір і на своїх братів, і навіть перестав з ними спілкуватися. Невістка ще більше налаштувала чоловіка проти рідної матері, говорила, що вона його не любить. Якби любила, то спочатку подарувала б йому.Лариса Вікторівна щовечора плаче і сумує за сином. Хіба вона хотіла, щоб так вийшло…?