Коли син і невістка приїхали за мною, я не знала куди вони мене везуть, я була схвильована. А потім коли ми дійшли до призначеного місця, побачивши цю картину перед собою, я не змогла стримати сльози…

В один день син і Аліна приїхали до мене. Вручили мені ключі від квартири і повели до нотаріуса. Я так переживати почала, що навіть зрозуміти нічого не могла. Абияк збагнула І сказала, що мені не потрібні такі дорогі подарунки.Вони говорили, що це додатковий бонус буде до пенсії, квартиранти будуть жити. На той момент я ще навіть до Пенсійного фонду не ходила. Тільки один раз з роботи мене відправили на заслужений відпочинок.

З невісткою у мене стосунки були досить цікаві. Раніше сварилися часто. Винуватицею була як я, так і вона. Але нам доводилося підтримувати нормальне спілкування. Останні кілька років живемо дуже спокійно і дружно. Мама невістки подзвонила мені і почала сипати привітаннями. Але і дочка похвалити не забула. Сказала, що, якщо вона поганою була б, такий сюрприз не організували б. Потім ще додала, що на моєму місці не прийняла б подарунок, а передала б його онукові. Цілу ніч я роздумувала про це.

З ранку раніше подзвонила онукові і почала йому натякати на те, що хочу переписати квартиру на нього. Все-таки йому в університет вступати скоро, відносини заводити. Однак він, як справжній чоловік, сказав, що підросте і сам все придбає.Всі від квартири відмовилися. Я її і Аліні, і онукові і навіть синові пропонувала. Пригадався випадок, який з моєю старшою сестрою стався.Невістка виrнала з квартири свою свекруху, їй довелося перебратися в кімнатку. А брат мій старший десять років тому пішов з життя. Його діти з того дня більше не спілкуються. Причиною стало те, що вони майно поділити між собою не змогли. По телевізору бачила, що син батьків на вулиці залишив після того, як вони квартиру на нього переписали. Таких історій дуже багато. Я розплакалася від того, що у мене такі добродушні діти. Пишалася ними, була неймовірна вдячна.