Рецепт мирних відносин із свекрухою. У нас із Іриною Іванівною ніколи не було серйозних конфліктів. Це спільна заслуга.

— Маш, ти завтра огірки маринуватимеш?- Ірино Іванівно, я наступного тижня планую, — відповіла я.- Вас із Дімою ж запрошували в гості. Ви йдіть, я з цими огірками розберуся.Свекруха мені у всьому допомагала. Вона не скаржилася, що я поrана господиня, не критикувала і охоче пропонувала допомогу. Допомагала вона без докорів. Коли почалося літо, ми з Дімою по черзі її на дачу відвозили. Тільки раз нам довелося їй відмовити, але вона поставилася до відмови з розумінням.

Вона дуже мила жінка, завжди намаrається уникнути конфліктів, не потребує нічого надприродного. Ірина Іванівна допомагає нам від щирого серця, і я дуже ціную її.Виховання дітей також не стало конфліктною темою. Ми маємо маленьку доньку.- Маш, я тільки на хвилиночку відійшла, а Ліна собі кіску відстригла, — журилася свекруха.- Нічого стrашного, волосся відросте.- Я можу її завтра до перукарні відвезти.- Не потрібно. Ірино Іванівно, не треба переживати. Це лише волосся! Це не ваша провина. Всі діти іноді бавляться.Другого дня я відвела Ліну до своєї подруги, яка працює перукарем. Дізнавшись, що трапилося, вона почала голосно обурюватися:- Я б сказала пару ласкавих, якби таке через мою свекруху сталося.

Але за що? Ніна Іванівна погодилася стежити за дитиною, поки я на роботі завжди нам у всьому допомагає. Таке могло статися з кожним! Іноді вона може бути трохи неуважною та нетактовною. Так, Ніна Іванівна неідеальна людина, але ж ідеальних людей не буває! Завдяки її допомозі, я маю можливість ходити на роботу і навіть у спортивний зал. Я їй вдячна.За сім років шлюбу я пам’ятаю лише один випадок, коли вона робила зауваження щодо господарства, але я охоче прислухаюся до її порад. Ніна Іванівна чудово готує! Вона завжди бажаний гість у нашому домі та Ліночка її дуже любить. Я заплющую очі на свої дрібні невдоволення і тому у нас такі добрі стосунки. Свекруха робить так само. Я вважаю, що такі дрібниці не варті того, щоб сваритися.Ми навчилися будувати відносини за допомогою взаємних поступок. Я щиро поважаю та люблю жінку, яка народила мого чоловіка. Повірте, добро повертається.