Свекруха подарувала бабусину квартиру доньці, а свою переписала на старшого сина. А Ніна вже знала, чим це обернеться для неї

Вероніка Василівна час від часу натякала на те, якою жахливою була невістка Ніна, але робила це всіма доступними їй способами. Потім знову робила вигляд, що все в порядку. Але особливих сkандалів у родині не було. За час їхнього спільного життя вирішилося питання з квартирою бабусі Саші. Мама повністю переписала на доньку. Як? Чому? Ніна не втручалася в чужі проблеми, зрештою, вони їй не рідні. Вона просто підтримала Сашу, коли він прийшов у сльозах і все їй розповів. «Ви обидва старше Олени і бездітні. Де жити їй з дітьми?»- так сказала йому свекруха.

Ну, що поробиш? Якщо Саша поставився до цього більш-менш спокійно, то його брат так образився на матір, що навіть перестав дзвонити їй. Свекруха, не витримавши того, що син перестав з нею спілкуватися, взяла на себе сміливість оформити на нього свою квартиру.

До цього Ніна намаrалася поговорити з Сашею і його мамою:- Не треба так робити, — сказала Ніна, — а якщо Гриша не чекатиме і вимаrатиме квартиру зараз? Адже він може це зробити?- Не втручайся! — сказала свекруха.- Так, Ніна, ми все зробимо самі.Але Ніна весь час міркувала про те, що буде робити її свекруха, якщо Гриша накаже їй покинути квартиру. Саша, звичайно, говорив, що це неможливо, але одного разу він прийшов до дружини і сказав:- Нін, я не знаю, як тобі сказати, але Гриша повідомив мені, що у мами є тиждень, щоб зібрати речі. Я говорив з ним, але йому це нецікаво.

Ніна зробила вигляд, що нічого не сталося. Але у неї було погане передчуття.- Все буде добре, Саша. Вона переїде до Зої.- Вона відмовилася.- Що ти маєш на увазі? — запитала Ніна.- Мама житиме з нами. Вона сказала, що вже збирає речі.- А мене ти хоч запитав? Все, я йду від тебе, мені такий безхребетний чоловік не потрібен!Ніна подала на розлучення на наступний же день…