«Не роби добра — не отримаєш зла». Ось що сталося з моєю подругою, коли вона віддала свій старий велосипед.

Я завжди дивуюсь людському нахабству і думаю, що мене вже ну ніяк не зможуть здивувати, але ні – дивують.
І зараз я переконалася в тому, що приказка – «Не роби добра – не отримаєш зла» – справді себе виправдовує.Моя подруга переїжджала, тому розбирала свої старі речі, щось викидала, щось дарувала, і ось у неї був велосипед старшого сина, який уже не катається на ньому, тому вона вирішила продати його.

Велосипед був у хорошому стані, але вона продавала його за символічну суму, але дивно, що ніхто не захотів купувати.Так як у подруги не було часу, вона не захотіла чекати, вирішила просто віддати велосипед безкоштовно. Після цього оголошення, подрузі одразу ж зателефонувала одна жінка, попросила привезти велосипед, бо сама не може забрати.

Ірина подумала, що їй якраз треба їхати в цей бік, зателефонувала жінці, щоб та спустилася та забрала. Але ця жінка почала бурчати, казати, що не зможе спуститися, адже у неї маленька дитина на руках.Ірина піднялася на 5 поверх з велосипедом, і їй відкрила жінка, яка відразу ж показала своє невдоволення.- Так на фотографії велосипед здавався новим, а Ви привезли якийсь старий використаний, — сказала жінка.

— Вибачте, але я задарма віддаю те, що є, якщо не хочете брати, то будь ласка — відповіла я.Жінка забрала велосипед, навіть не подякувала; я, якщо чесно, не здивувалась, коли подруга розповіла про це.Якщо ти ставиш ціну, то люди не тільки купують, а й дякують тобі за товар і залишаються задоволеними. Після цього випадку подруга вирішила, що більше ніколи в житті нічого не даватиме просто так, тому що немає кінця людської агресії і наха бства.