Коли чоловік заявив про рішення продати велику квартиру батьків та купити дві маленькі , те ж єна відразу поставила ультиматум .

У мене подруга вийшла заміж і живе з батьками чоловіка . Її це цілком влаштовувало , тому що ці люди були дуже хороші ми , та й вони в основному знаходилися на дачі . Їм там дуже подобалося , і вони зрідка приїжджали до них додому .У них город , і їм там було затишно . А коли приїжджали , то свекруха не лізла у справи невістки , тому проблем зі свекрухою у неї ніколи не було .Але ось одного разу чоловік моєї подруги прийшов додому і сказав дружині , що хоче продати цю простору трикімнатну шикарну квартиру та купити дві маленькі квартири для них і для батьків .

Моя подруга була проти і сказала , що не має сенсу , тому що скоро діти підростуть і їм потрібна буде більше простора квартира , а не маленька . У них ж дівчатка , і вони періодично будуть запрошувати подруг , а якщо квартира буде маленька , не з можуть цього собі дозволити .Чоловік наполягав і казав , що це нечесно та обов’язково потрібно розділити квартиру навпіл . То є продати та купити 2 маленькі квартири . Батьки чоловіка теж були проти . Але чоловіка важко було переконати .

Тоді моя подруга сказала йому , що всяке може статися , наприклад , якщо вони куплять однушку і розлучаться , то як він буде ділити цю маленьку квартиру ? Чоловік розлютився , образився , влаштував скандал і пішов , ляснувши дверима . Вони звісно помиряться , але я думаю , що моя подруга права . Дурно міняти простору квартиру на більше маленьку . Тим більше , якщо ця квартира шикарна , до того ж , знаходиться в центрі міста .Я сподіваюся , що чоловік опритомніє і все ж погодиться із дружиною не продавати цю квартиру . Є люди , які мріють хоч про однієї квартирі , а тут на сухому місці чоловік подруги знайшов проблему і намаrається вирішити її .