Наші стосунки охололи, і ми були на межі розлу чення, але раптом чоловік з’явився з букетом квітів і таке запропонувала мені, що я пурхала від щастя

Мені здавалося, що я найнещасніша жінка на світі, тому що ліkар сказав, що я не зможу мати дітей; я дуже переживала з цього приводу, адже хотіла зазнати радість материнства.Незважаючи на те, що чоловік спочатку підтримував мене, все одно згодом він опустив руки; я помітила, що він змінив своє ставлення до мене.Він казав, що це минеться, не треба звертати уваги, але я помічала, що я його більше не цікавлю. Наше інтимне життя теж не складалося, він навіть не хотів до мене торкатися, мені було погано. Від цього почали розвиватись комплекси, я вважала себе непривабливою.

Чоловік почав частіше затримуватись на роботі, я вже почала думати, що він знайшов собі іншу, почав часто випивати, і лише тоді я була привабливою у його очах.Я думала, що мій шлюб зруйнований, тому дороги немає, треба подавати на розлу чення, тому що не хочу зруйнувати життя чоловіка. Але одного разу чоловік прийшов додому з букетом квітів і сказав, що так більше не може продовжуватися, що він готовий змінитись, і можемо усиновити дитину, якщо у нас не виходить мати дітей.

Ми обговорили цей крок, поїхали в притулок і побачили спокійного хлопчика, який сидів у кутку, і не хотів ні з ким бавитися; ми одразу подумали, що він буде нашим.Оформили всі документи і незабаром забрали Мишу до себе, але, якщо чесно, він не йшов на контакт зі мною, але з чоловіком лагодив; я думала, що він ніколи не зможе прийняти мене як його мати.Моя думка змінилася тоді, коли він прийшов зі школи з букетом польових квітів, вручив її мені і сказав, що йому шкода, що він так погано ставився до мене, вперше за весь час назвав мене мамою.