»Якщо хочеш кудись поїхати, можеш викликати таксі»- заявив мені чоловік після того, як обманом продав мою машину

Мій чоловік став таким байдужим не лише до мене, а й дітей. Він нас бачити не хоче, сильно змінився після того, як я наро дила та пішла в декрет.Спочатку я намагалася не звертати уваги на дрібниці, думала, що мені здається, нібито, чоловік змінився, але насправді йому все одно було на нас.До того як стати матір’ю, у мене була хороша робота, від чоловіка я не залежала, ніколи не просила у нього грошей, сама себе забезпечувала, у мене була хороша машина, яка завжди виручала.

Коли чоловік дізнався про мою ваrітність, то запропонував продати мою машину і купити хорошу, ту, про яку він мріяв завжди, сказав мені, що машина мені все одно не потрібна буде, а якщо й потрібна буде, то він відвезе мене куди треба.Я звичайно ж погодилася, адже чоловік наполягав, ось тільки дарма: як тільки народ илася дитина, мені машина була дуже потрібна: то до лікарні відвезти дитину, то до парку погуляти.

Чоловік завжди відмовляв, коли я просила відвезти кудись, а коли дитина підросла, взагалі заборонив сидіти в машині, вважаючи, що вона може забруднити салон.Я казала, що мені машина дуже потрібна, він же дивувався, говорячи, що я не працюю, навіщо мені машина, і навіть у вихідні нікуди нас не возив.

Але, почувши його розмову з сестрою, я вирішила висловити йому все своє невдоволення і сказала: — Виходить, сестрі ти нашу машину даєш на якийсь час, але власної дружини не хочеш?- Що ти драматизуєш? Тобі машина не потрібна, а якщо хочеш кудись поїхати, то можеш викликати таксі.Я зібрала речі, зателефонувала мамі та попросила зустріти нас: я більше не можу так жити, йому начхати на свою сім’ю. Мама сказала, що зустріне мене і я можу залишатися в них стільки, скільки мені знадобиться.