Коли я повернувся додому, на порозі дверей побачив порожню дитячу коляску. Моєму здивуванню не було меж, коли зайшов в будинок і виявив, що дружина спить, між іншим не одна.

Тетяна з чоловіком, Олегом, перебували в шлюбі вже сім років. Однак дітей поки заводити не наважувалися.Дзвінок у двері, що пролунав недільного ранку, застав Тетяну, яка ще ніжилася в ліжку. Олег вчора вранці відправився з друзями на риболовлю, і повинен був повернутися тільки вдень. Може там щось сталося?! СтривоженаТетяна кинулася до дверей. Відчинила двері і обімліла. Біля порога стояла дитяча люлька з дитиною. «Це мені лелека приніс?» промайнула в її голові недоречна думка.

Дівчина почала розглядати малюка: «Може це лялька? Хтось так жартує?» Але ні. Малюк був живий. І міцно спав. У колисці, крім дитини була пляшечка з молоком, кілька памперсів і записка. З неї Тетяна дізналася, що мати новонар одженого студентка, яка приїхала з села. Ні грошей, ні часу на дитину у матусі не було, тому вона і пішла на цей крок. «Дівчинку звуть Олена. Молю, подбайте про неї!».Тетяна, лаючи на чому світ стоїть горе матусю, насилу втягнула люльку з дівчинкою в квартиру. Внесла в кімнату, стоїть, дивиться на дитину і думає: «Всі плани на вихідний полетіли в тартари. Насамперед малятко».

Через годину Оленка закректала. Ніякого досвіду по догляду за новонародженим у Тетяни не було. Як мити? Як сповивати? Як годувати? Довелося усе робити методом проб і помилок. Поки виконала всі процедури, сама так вмаялася, що заснула разом з дівчинкою. Олег, який повернувся з риболовлі, застиг стовпом на порозі спальні…Подружжя звернулося в поліцію. Там у них заяву забрали, але попросили Тетяну кілька днів ще потримати дівчинку у себе. За ці кілька днів Тетяна доглядала за Оленкою і поступово прикипала до неї. Запропонувала Олегу удочерити її. Олег, спочатку не бажав і чути про це, поступово змінив свою думку. Дівчинка не вередувала, не шуміла, весело угукала у відповідь на промову подружжя. Сам того не помічаючи, став годинами просиджувати поруч з нею.- Танюш, я думаю, що ти права. Будемо удочеряти Оленку. — Сказав він дружині.