Дуже довгий час чоловік налаштовував сина проти мене. Найприкріше для мене те, що син пішов до нього тільки з однієї причини-батько обіцяв купити для нього ЦЕ.

Одного разу я дізналася, що у мого чоловіка є kоханка…У нас є син, йому 14 років. Коли я дізналася про kоханку, то вирішила розлу читися. Виявилося, моєму чоловікові потрібен був тільки привід, щоб я розлучилася, а коханка ця у нього була давно. Так як моєму синові 14 років, він має право вирішувати, з ким жити : з мамою або з татом.

Мій чоловік хитрістю зробив так, що мій син захотів жити з ним. Він сказав, що подарує йому квартиру, і мій син впевненим голосом заявив, що хоче жити з татом. Ніколи не думала, що квартира — дорожче, ніж власна мати.Мені було дуже боляче. А я не могла нічого вдіяти. Так як у мене не було ні квартири, нічого — я просто пішла в нікуди. Найстрашніше те, що мені ще й доводилося платити аліменти. Мені було дуже важко знайти роботу, так як я ніколи не працювала і завжди сиділа вдома.

Я не знала, як жити далі, адже мій син просто відмовився від мене. У мене немає дома і я повинна ще й платити аліменти.Ніколи не знаєш, що з тобою буде завтра. Я б ніколи не подумала, що одного разу мій чоловік відмовиться від мене, а до того ж ще й син піде за ним.Я не знаю, що я буду робити далі, але потрібно знайти роботу, платити аліменти, будувати своє життя заново. Я зараз дуже сумую за сином, але коли відбувається таке, починаєш тримати якусь дистанцію. Хоча це твоя дитина-і ти завжди будеш дуже любити її.Коли народжуєш дитину, тобі на той момент здається, що цей маленький клубочок завжди залишиться таким, і завжди буде поруч. Але проходить час, вони дорослішають — і все змінюється. Квартира стає важливішою за тебе.